Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
forex trading logo

Projekty unijne


Projekty realizowane ze środków zewnętrznych (stan na 31 sierpnia 2015 roku)

 

  1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Wołominie

Zakończenie realizacji projektu Comenius „Uczenie się przez całe życie – Ścieżka do przeszłości”. Okres realizacji: 01.08.2011 r. – 31.07.2013 r. Kwota przyznanych środków – 15 000,00 Euro (51 600,00 zł).

  1. Szkoła Podstawowa nr 7 w Wołominie

Zakończenie realizacji projektu Comenius „Uczenie się przez całe życie – Podróżujemy Wehikułem Czasu po naszym kraju przed i po przystąpieniu do Unii Europejskiej”. Okres realizacji: 07.08.2008 r. – 31.07.2010 r. Kwota pozyskanych środków: 24 000,00 Euro ( 79 432,00 zł).

Zakończenie realizacji projektu Comenius „Uczenie się przez całe życie – Sztuka czytania - potęga wyobraźni”. Okres realizacji: 01.08.2010 r. – 31.07.2012 r. Kwota przyznanych środków – 20 000,00 Euro (80 000,00 zł).

Więcej…
 
Nabór dzieci zamieszkałych na terenach wiejskich Gminy do udziału w zajęciach realizowanych w roku szkolnym 2013/2014, będących kontynuacją projektu konkursowego „Odkryjmy wspólnie świat”

 

 

 

Gmina Wołomin ogłasza nabór dzieci zamieszkałych na terenach wiejskich Gminy do udziału w zajęciach realizowanych w roku szkolnym 2013/2014, będących kontynuacją projektu konkursowego „Odkryjmy wspólnie świat”, POKL, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

Punkty przedszkolne będą zorganizowane w 5 szkołach podstawowych dla dzieci 3 i 4 – letnich. Zajęcia rozpoczną się od września 2013 r. i będą trwać do końca czerwca 2014 r. Planuje się zorganizowanie 6 grup po minimum 16 dzieci w każdej grupie, tj. po jednej grupie w: Zespole Szkół w Czarnej, Zespole Szkół w Duczkach, Zespole Szkół w Ossowie, Szkole Podstawowej w Starym Grabiu i dwie grupy w Szkole Podstawowej w Zagościńcu.

Zajęcia są bezpłatne, będą odbywać się od poniedziałku do czwartku, w godzinach popołudniowych, 4 godziny dziennie.

Deklaracje udziału można pobrać w ww. szkołach lub ze strony internetowej ZEASiP.

Nabór dzieci do udziału w zajęciach trwa do 30 czerwca 2013 r.

 

deklaracja udziału w zajęciach 2013-2014 (odt)

deklaracja udziału w zajęciach 2013-2014 (doc)

deklaracja udziału w zajęciach 2013-2014 (pdf)

 
Projekty realizowane i zrealizowane w szkołach Gminy Wołomin przez ZEASiP

„Odkryjmy wspólnie świat”

Projekt konkursowy nr POKL.09.01.01-14-091/11, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1 Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

Więcej…
 
Odkryjmy wspólnie świat

„Odkryjmy wspólnie świat”

POKL, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

W ostatnich latach obserwuje się wzrost zapotrzebowania  ze strony rodziców na intensywną stymulację rozwoju dziecka poprzez wychowanie przedszkolne. Wynika stąd konieczność upowszechnienia wychowania przedszkolnego, aby żadne dziecko nie było pozbawione możliwości uczestnictwa w dobrze zorganizowanej edukacji przedszkolnej, bowiem wiek dzieciństwa to okres największych i najistotniejszych zmian rozwojowych w całym cyklu życia człowieka. Doświadczenia zdobyte  przez dziecko w tym okresie pozostawiają trwały ślad w psychice, wyznaczają późniejsze postawy wobec siebie i innych, wobec otaczającego świata, zapewniają dobry start w edukacji szkolnej.

Więcej…
 
Dziecięca akademia przyszłości - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych

Dziecięca akademia przyszłości - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych” - POKL, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji  oraz zmniejszenie różnić w jakości usług edukacyjnych.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.