Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
forex trading logo

Nabór dzieci zamieszkałych na terenach wiejskich Gminy do udziału w zajęciach realizowanych w roku szkolnym 2013/2014, będących kontynuacją projektu konkursowego „Odkryjmy wspólnie świat”

 

 

 

Gmina Wołomin ogłasza nabór dzieci zamieszkałych na terenach wiejskich Gminy do udziału w zajęciach realizowanych w roku szkolnym 2013/2014, będących kontynuacją projektu konkursowego „Odkryjmy wspólnie świat”, POKL, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

Punkty przedszkolne będą zorganizowane w 5 szkołach podstawowych dla dzieci 3 i 4 – letnich. Zajęcia rozpoczną się od września 2013 r. i będą trwać do końca czerwca 2014 r. Planuje się zorganizowanie 6 grup po minimum 16 dzieci w każdej grupie, tj. po jednej grupie w: Zespole Szkół w Czarnej, Zespole Szkół w Duczkach, Zespole Szkół w Ossowie, Szkole Podstawowej w Starym Grabiu i dwie grupy w Szkole Podstawowej w Zagościńcu.

Zajęcia są bezpłatne, będą odbywać się od poniedziałku do czwartku, w godzinach popołudniowych, 4 godziny dziennie.

Deklaracje udziału można pobrać w ww. szkołach lub ze strony internetowej ZEASiP.

Nabór dzieci do udziału w zajęciach trwa do 30 czerwca 2013 r.

 

deklaracja udziału w zajęciach 2013-2014 (odt)

deklaracja udziału w zajęciach 2013-2014 (doc)

deklaracja udziału w zajęciach 2013-2014 (pdf)

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.